.

.

Świetna cena
Led światła nawigacyjne Led, światła awaryjne do nosa, kupa, masztu lub wiosła łodzi, latarka Led do nocnych połowów do Pontonu, Johna,Скитера i kajaków 4 szt.

Led światła nawigacyjne Led, światła awaryjne do nosa, kupa, masztu lub wiosła łodzi, latarka Led do nocnych połowów

€ 38.93

Ilość towaru
W sklepie

Te mini-led zapewniają proste i skuteczne rozwiązanie, aby zapewnić bezpieczeństwo łodzi.Zawarte w silikonowy rękaw, co sprawia, że ich wodoodporne i doskonałym rozwiązaniem dla środowiska morskiego.Doskonałe prezenty dla łodzi akcesoriów dla każdego miłośnika łodzi.Tani zestaw kopii oświetlenia do brudnej lub wyścigów jachtu lub dziennego marynarza.Dobrze działa na pontonie, John, wędkarstwo, Скитере i spływy kajakowe.Przenośny, łatwy i bezpieczny : Łatwo montuje się na dziobie, rufie, masztu lub wiosła, bez żadnych innych narzędzi.Specyfikacja : *zasilanie : 2 baterie CR2032 (w zestawie) *Kompaktowy i łatwo je zabrać ze sobą. *Długa żywotność i oszczędność energii. *Jeden przycisk do sterowania 3 funkcje tryby pracy : stałe załączenie, stroboskop, lampa błyskowa. *Łatwy w montażu : za pomocą elastycznych zawiasów można zamocować je na wszystkich rurach o średnicy od 5/8 do 1 cala.Zastosowanie : lampa tylna przeznaczona do łodzi lub kajaków jako nawigacji, światła, można go wykorzystać jako osłonę lampy do deskorolki, sygnałowego lampy do roweru, osłony świateł do drony, osłony świateł dla zwierząt domowych, można go użyć do wspinaczki, biegania lub kempingu.Uwaga : odporny na wodę.W celu zapewnienia długiego okresu użytkowania,proszę nie umieszczać go w wodzie przez długi czas.W pakiecie all inclusive : 4 x Led wskaźnik bezpieczeństwa z bateriami CR2032.

Szczegółowe specyfikacje

*Źródło Zasilania:
2 baterie typu CR2032 (w zestawie)
*Małe rozmiary i łatwość przenoszenia. :
*Długa żywotność i oszczędność energii. :
*Jeden przycisk do sterowania funkcją 3 trybów:
dalej, stroboskop, lampa błyskowa.
*Łatwy w instalacji:
z pomocą elastycznych zawiasów można zamocować je na innych rurkach o średnicy od 5/8 do 1 cala.
Aplikacja:
Ta oprawa przeznaczona do łodzi lub kajaka jako nawigacyjnego lampy, może być używany jako osłonę lampy do deskorolki, sygnałowego lampy do roweru, osłony świateł dla samolotów bezzałogowych, osłony świateł dla zwierząt domowych, można go użyć do wypadku podczas biegania lub kempingu. :
OGŁOSZENIE:
wodoodporny. :
Podobne produkty
€ 137.11

Wydanie HiVis Mega wielkości 13 zawodników.Szybki zawór do szybkiego inflacji i deflacji.Bezpieczne siadanie na pokładzie pomaga utrzymać zawodników na rurze podczas ekstremalnych wypr

€ 24.72

Elegancki biały obiegową projekt został stworzony przez inżynierów morskich w celu zapewnienia pływalności z tyłu i szybkiego planowania podczas startu...